Pilot Hulsterplas 2

November 2017:

Overeenstemming bereikt met de Gemeente Dalfsen over het nachtvissen in de Hulsterplas  2.

Met ingang van 2018  mag er door nachtvissers, met de speciale nachtvispas van HSV De Voorn en de landelijke nachtvispas ,  's nachts gevist worden op een drietal aangewezen plekken in de Hulsterplas 2.

Er zijn een aantal voorwaarden waaraan de nachtvissers zich moeten houden en hierop zal streng worden toegezien. Als er overtredingen worden begaan zal de speciale nachtvispas van de betrokken hengelaar onmiddelijk worden ingenomen en is niet meer beschikbaar voor de  nachtvisser die de overtreding beging.
Zie regels Hulsterplas 2.

De coordinator zal voor de verspreiding van de beperkt beschikbare nachtvispassen zorgen en dit registreren zodat iedere bezitter bekend is en ook wanneer die aan de waterkant  zit te vissen.

Alle geregistreerde nachtvissers  zullen de komende week benaderd worden voor de speciale nachtvispas.

Zie  de pagina:  Pilot Hulsterplas  , voor de regels en de aangewezen plekken  voor het nachtvissen!