Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Automatisering ledenadministraatie en vergunningen verstrekking

Zondag, 26 augustus 2018

Leden van HSV De Voorn, met ingang van 1 oktober 2018 wordt de ledenadministratie verder geautomatiseerd. Dit houd voor u als lid in dat er geen vispassen/vergunningen meer af te halen zijn. U krijgt, indien u niet betaald per automatische incasso, van Sportvisserij Nederland een schrijven met een betalingsverzoek en als u binnen de gestelde termijn betaald hebt u op tijd uw vispas(sen) in huis. Bij deze manier van betalen wordt echter wel EURO 5,00 in rekening gebracht, dus ga voor 1 oktober over op betalen per automatische incasso (zonder kosten) en vul voor 1 oktober 2018 het incassoformulier in op onze site via Vergunningen / Automatische incasso. Voor meer inlichtingen klik op de link hieronder. MEER INFORMATIE OVER DE AUTOMATISERING LEDENADMINISTRATIE