Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AFGELAST.Jeugdvisdag van HSV De Voorn Nieuwleusen AFGELAST.

Donderdag, 17 mei 2018

DE AANGEKONDIGDE JEUGDDAG IS AFGELAST VANWEGE TE WEINIG DEELNAME . ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ HSV De Voorn organiseert voor de jeugd tot 14 jaar weer een Jeugdvisdag waar de jeugd kan kennismaken met vissen op witvis, roofvis en ook karpervissen staat op het programma. Waarschijnlijk is er ook gelegenheid om het vliegvissen te leren. Voor deze visserijvormen zullen ervaren vissers tekst en uitleg geven waarna het geleerde in de praktijk kan worden beoefend. Zie verder voor alle gegevens >>>>>>>>>


 TOT ZIENS OP ZATERDAG 9 JUNI TIJDENS DE JEUGDVISDAG!!!!